Rosapois

ROSAPOIS je jednou ze značek vyráběných a distribuovaných skupinou VALERY GROUP. Řada přišla na svět v roce 1992 pro cílovou skupinu NÁCTILETÝCH. Návrhy pro tuto řadu jsou mladistvější a znalci “streetwearového” stylu si vždy povšimnou zajímavého poměru kvality, ceny a estetiky.

V této kolekci podzim/zima 2015-16 dívka Rosapois vždy pozorně sleduje poslední trendy v současné době představované masivní přítomností uživatelů ve věkové skupině 18 – 80 let, kteří jsou silně přitahováni světem hiphopového undergroundu.

V minulých letech byly kolekce strukturovány tak, aby zahrnovaly v rovné míře jak evergreeny, tak nové trendy. Tento rok jsme se rozhodli strukturovat kolekci do 4 světů, většinou charakterizovaných příklady inspirovanými novými trendy. U tématu Simply Chic (Jednoduše elegantní) nalezneme klasický žebrový úplet i šaty v délce midi a oblečení v hiphopovém stylu, zdobené sítotiskem s motivem Back to School (Zpátky do školy), silné kontrasty barev bordó – mléčná nebo světlešedá melanž – mléčná jak to často vídáme u hvězd hudební scény (podívejte se na barvy univerzitních sak).

I když ponecháme stranou výrazné barvy, zůstáváme nablízku světu rhythm and blues, který se vyznačuje nadměrně volným střihem oblečení, žebrovými profily, vakovitými kapsami a velkými čepicemi. Menší rozdíly jsou jen u tématu Dangerous Night (Nebezpečná noc) a Sweet Rain (Sladký déšť). Zde jsou přítomny ženštější a pestřejší tkaniny, které se ale nikdy neodchýlí od stylových figur světa undergroundu. Nebezpečná noc využívá hedvábí s květovaným potiskem a viskózu a jsou to právě materiály, které, jsou-li správně zkombinované, vytvoří onen přirozený vzhled, lehce sportovní, ale vždy elegantní.

Naopak Sladký déšť je kolekce vytvořená z bohaté indiferentní tkaniny, téměř drobounká kolekce uvnitř jiné hlavní. Máme zde potištěnou viskózu s veselými kresbami deštníku, které se rozvinou v celistvý proužkovaný vzhled a malíř potiskl měkký polární flís a pevné barevné vzorky veselými postavičkami zvířat.

Tahle kolekce Rosapois je právě to, co potřebujete, abyste zůstali dobře naladění, s energetickými a vitálními vibracemi, kterých je svět hudby plný. 

 

Tahle kolekce Rosapois je právě to, co potřebujete, abyste zůstali dobře naladění, s energetickými a vitálními vibracemi, kterých je svět hudby plný.Tahle kolekce Rosapois je právě to, co potřebujete, abyste zůstali dobře naladění, s energetickými a vitálními vibracemi, kterých je svět hudby plný.  

chcete prodávat tuto značku – kontaktujete nás
© 2021 donetsro.cz | powered by Webové obchody
fb