Calvin Klein

Calvin Klein je jedním z předních módních designových a marketingových studií na světě. Navrhuje a prodává dámské a pánské designové kolekce oblečení a řadu dalších výrobků, které jsou vyráběny a uváděny na trh prostřednictvím široké sítě licenčních a dalších prodejen po celém světě. Nabídka sortimentu pod různými značkami Calvin Klein zahrnuje dámské šaty a oblečení, pánské oděvní doplňky a šité oblečení, pánské a dámské sportovní oblečení, módní oblečení za příznivé ceny (tzv. řady „bridge“) a kolekce, golfové oblečení, džínsovou módu, spodní prádlo, parfémy, brýle, dámské sportovně-funkční oblečení, pletené zboží, ponožky, obuv, plavky, šperky, hodinky, oblečení do chladného počasí, kabelky, drobné kožené zboží a vybavení pro domácnost (včetně nábytku).

Značka spodního prádla Calvin Klein, která byla poprvé uvedena na trh v roce 1982, si zajistila místo nejúspěšnější značky pánského spodního prádla všech dob.

Od okamžiku, kdy se představila jako první designová značka spodního prádla na světě, je značka Calvin Klein Underwear uznávaná pro své špičkové sexy výrobky a vizuály.

Během doby více než třech desetiletí, kdy nepřetržitě zásobuje trh inovativním designem podpořeným skvělým střihem a kvalitou, se značka Calvin Klein Underwear prosadila jako světový vůdce v oboru.

­

Jako rozený průkopník designového spodního prádla si značka neustále sama sobě klade úkoly s cílem nově definovat tento koncept a poskytnout mu nový význam prostřednictvím invenčních výrobků, balení a marketingu.

Je uznávaná stejnou měrou pro své revoluční výrobky i průlomové reklamní kampaně. Během své existence společnost spolupracovala s mnoha světovými renomovanými fotografy. Do její stáje patřili například Bruce Weber, Peter Lindbergh, Patrick Demarchelier, Herb Ritts, Steven Meisel, Mario Sorrenti, Kelly Kleinová, Mario Testino, Inez van Lamsweerdeová a Vinoodh Matadin, Steven Klein, David Sims, Mikael Jansson, Wayne Maser, Tiziano Magni a Terry Richardson. Kampaně značky Calvin Klein Underwear také posouvaly zavedené hranice díky svému provokativnímu spojení dvojic, jako byly legendární snímky Kate Mossové a Marka Wahlberga  nebo živočišné snímky Evy Mendesové a Jamieho Dornana.


 

chcete prodávat tuto značku – kontaktujete nás
© 2024 donetsro.cz | powered by Webové obchody
fb